شرکت در مزایده آنلاین، روشی برای کسب درآمد

طی یکسال اخیر با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش درآمد افراد جامعه به دلیل مشکلات به وجود آمده، اقبال زیادی به روش های کسب درآمد اینترنتی شده است. روش های کسب درآمد از اینترنت متفاوت است اما در بین این روش ها یکی از کم هزینه ترین و کم ریسک ترین روش ها شرکت در مزایده های آنلاین است.
 
یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی شرکت در مزایده های آنلاین است.
مزایده به طور کلی به معنی به فروش گذاشتن چیزی به شکلی است، که به بالاترین پیشنهاد قیمت فروخته شود. هر مزایده دارای یک قیمت پایه می باشد که شرکت کنندگان از آن قیمت شروع به ارائه پیشنهاد می کنند، نهایتا بالاترین پیشنهاد برنده مزایده خواهد بود و پیشنهاد دهنده می تواند آن محصول را با همان قیمت خریداری کند. در سال های اخیر کسب و کار های آنلاینی ایجاد شده اند که مزایده محصولات مختلف را به صورت آنلاین برگزار می کنند. مزایده اینترنتی یا آنلاین همان مزایده است که به صورت اینترنتی و در بستر وب سایت یا اپلیکیشن برگزار کننده، شکل می گیرد.

مزایده های آنلاین فرصتی برای کسب درآمد هستند، چراکه معمولا این نوع مزایده ها برای فروش محصولات پر طرفدار و گران قیمت بازار با قیمت مناسب طراحی و برگزار می گردند. از این رو این امکان برای شرکت کنندگان فراهم می شود تا محصولی با قدرت نقد شوندگی بالا را با قیمتی پایین تر از قیمت بازار بخرند و با فروش آن محصول در بازار سود کنند.

به عنوان مثال کاربران اینترنت در سال اخیر استقبال خوبی از مزایده های آنلاین کالاکشن کرده اند، برخی از دلایل مشارکت بالای کاربران در مزایده های این وب سایت عبارتند از:
1- هزینه ( کارمزد) جزئی شرکت در مزایده که معمولا بین 0.5 الی 3 درصد از قیمت بازار محصول تعیین می شود.
2- شروع قیمت یا قیمت پایه پایین مزایده که معمولا 30 درصد از قیمت بازار تعیین می شود.
3- برگزاری مزایده برای پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات دیجیتال بازار نظیر کنسول های بازی، گوشی موبایل، لپ تاپ و ...
4- عودت اعتبار مصرفی مازاد کارمزد که این امکان را به کاربران می دهد تا با خیال راحت هر میزان اعتبار که میخواهند برای برنده شدن در مزایده مصرف کنند، چرا که اعتبار مصرفی بیش از کارمزد مزایده ( که بین 0.5 الی 3 درصد از قیمت بازار محصول است) پس از مزایده به حساب کاربری شان عودت می گردد.
5- از همه مهمتر اینکه در مزایده های کالاکشن، سقف قیمت تعیین می شود. بدین منظور که در حین برگزاری مزایده قیمت محصول از سقف قیمت بالا تر نخواهد رفت. این سقف معمولا 70 الی 85 درصد قیمت محصول در بازار تعیین می شود. به عبارت دیگر برنده مزایده های کالاکشن بین 15 الی 30 درصد سود تضمینی خواهد داشت

پس اگر شما در مزایده های آنلاین کالاکشن شرکت نمایید، با پرداخت هزینه ( ریسکی) معادل 0.5 الی 3 درصد قیمت بازار هر محصول، سودی حداقل معادل 15 درصد کسب نمایید.
می توانید از اینجا شروع کنید.

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود