تقویم حراجی های کالاکشن


سایت حراجی آنلاین کالاکشن همواره سعی داشته تا با برگزاری حراجی های متفاوت و متنوع، بتواند نیاز تمامی اقشار جامعه را برطرف سازد. کارشناسان کالاکشن با بررسی نیاز های مردم، اقدام به تعریف حراجی می کنند تا در این شرایط اقتصادی، هر فرد بتواند با شرکت در مزایده، شانس خود را برای خرید کالا با قیمت فوق العاده امتحان کنند.

کالاکشن در هفته 15 کالای متنوع در دسته بندی های مختلف ارائه می دهد، در ادامه می توانید روند برگزاری حراجی ها را مطالعه کنید تا بدانید که کالای مورد نیاز شما، در چه روزی، در کالاکشن به حراج گذاشته می شود.

 

در روز های شنبه و سه شنبه، کالاکشن کالاهایی کاربردی با قیمت پایین تری نسبت به سایر روز ها ارائه می دهد، که شامل کالا هایی است که همه ما هرروز از آن ها استفاده می کنیم. در این روز ها، حراجی ها از ساعت 19 شروع و هر 60 دقیقه یک حراجی آغاز می شود، و در ساعت 22 آخرین حراجی روز برگزار می شود. در مجموع 4 کالا در این روز ها به حراج گذاشته می شوند.

 

در روز های یکشنبه و پنجشنبه، کالاکشن حراجی 2 کالا را ارائه می دهد که یکشنبه ها در ساعات 20 و 21 و پنجشنبه ها در ساعات 18 و 19 برگزار می شود. ارزش کالا هایی که در این روز ها به حراج گذاشته می شود بیشتر از روز های شنبه و سه شنبه است. در این روز ها سعی می شود، یک کالا مردانه و یک کالای زنانه ارائه گردد.

 

روز های دوشنبه، چهارشنبه و جمعه، در هر یک از این روزها فقط یک حراجی برگزار می شود که حراجی های ویژه هستند و مختص کالا های گران قیمت می باشند.


در روز دوشنبه، کالاکشن حراجی گوشی موبایل برگزار می کند.

کالاکشن هر هفته در روز دوشنبه اقدام به برگزاری حراجی از گوشی های موبایل محبوب و از برند های مطرح می کند. این حراجی ها در ساعت 20 شروع می شوند.


در روز چهارشنبه، حراجی یک کالا گران قیمت در دسته بندی های متنوع برگزار می شود. این حراجی در ساعت 20 شروع می شود.

 

جمعه ها ساعت 17 منتظر خاص ترین و گران ترین حراجی کالاکشن باشید.

کالاکشن هر جمعه کالا های خاص و گران قیمتی را به حراجی می گزارد که شامل انواع لپ تاپ، تبلت، گوشی های گران قیمت، کنسول بازی، اسپیکر های خاص و... می باشد.

 

فقط کافیست به سایت کالاکشن سر بزنید و منتظر روز حراجی دلخواه خود باشید. و از خرید با تخفیف تا 99% لذت ببرید.

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود