از 13 دی بر میگردیم!


از 13 دی بر میگردیم!

همراهان عزیز، همانطور که مستحضرید فروشگاه حراجی آنلاین کالاکشن به منظور رفع برخی اختلالات فنی، بهینه سازی سیستم نرم افزاری و همچنین اعمال تغییراتی در مدل کسب و کار خود از تاریخ 26 آذر ماه فعالیت خود را متوقف کرده است. ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شما عزیزان بدینوسیله اعلام می دارد که این کسب و کار از تاریخ 13 دی ماه با مدل جدید فعالیت خود را در چارچوب قوانین و موازین و با هدف ارائه خدمت و حفظ حداکثری حقوق مصرف کننده مجددا از سر خواهد گرفت.

در خصوص مدل جدید کسب و کار کالاکشن نیز به استحضار می رساند در این روش نیز همچون گذشته کاربران به منظور استفاده از خدمات این کسب و کار، با انتخاب و خرید یکی از بسته های بید ، اعتبار مورد نیاز جهت شرکت در حراجی ها را بدست خواهند آورد و با صرف این اعتبار در حراجی ها پیشنهاد قیمت ثبت خواهند نمود. پس از پایان حراجی و تایید آن، این امکان برای کاربران فراهم خواهد شد تا نسبت به خرید محصول قدام نمایند. کاربر برنده با پرداخت قیمتی که حراجی را برنده شده و کاربران بازنده با پرداخت قیمت محصول در بازار ( پس از کسر اعتبار مصرف شده) امکان خرید محصول را خواهند داشت. در طرح جدید در صورتی که کاربران بازنده قصد خرید محصول را نداشته باشند، اعتبار مصرفی آنها پس از کسر کارمزد حراجی به حساب کاربری شان عودت خواهد شد. مبلغ کارمزد هر حراجی در صفحه حراجی درج شده و کاربران می توانند با بررسی میزان کارمزد و سایر شرایط نسبت به شرکت در حراجی تصمیم گیری نمایند. لازم به ذکر است طرح جدید صرفا با هدف جلب رضایت شما عزیزان طراحی و پیاده سازی شده است و باعث می شود تنها هزینه ای که شما برای شرکت در حراجی پرداخت خواهید کرد مبلغ کارمزد حراجی باشد و اعتبار مصرفی شما پس از کسر این مبلغ به حساب کاربری تان عودت خواهد شد.

در نهایت به دلیل وقفه به وجود آمده از شما کاربران عزیز پوزش می خواهیم و امیدواریم بزودی با برگزاری حراجی های آنلاین، همچون گذشته بتوانیم ضمن جلب بیش از پیش اعتماد شما، امکان خرید محصولات پرطرفدار بازار را با قیمت های باورنکردنی فراهم سازیم.

در روزهای آتی جزییات تغییرات صورت گرفته را از طریق بلاگ و صفحات اجتماعی فروشگاه حراجی آنلاین کالاکشن اطلاع رسانی خواهیم کرد.

با آرزوی توفیق روزافزون

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود