عودت بیدهای برنده حراجی پس از کسر کارمزد!

از تاریخ ۴ بهمن ماه ۹۹ کلیه بیدهای مصرفی برندگان حراجی ها پس از کسر کارمزد به حساب کاربری شان عودت خواهد شد. 
کالاکشن به منظور جلب رضایت  شما عزیزان کلیه بیدهای مصرفی تان را فارع از اینکه برنده یا بازنده حراجی باشید پس از کسر کارمزد به حساب کاربری تان عودت خواهد داد. به عبارت دیگر تنها هزینه ای که شما برای شرکت در حراجی های کالاکشن پرداخت خواهید کرد، کارمزد حراجی است که در قالب بید از میزان بید مصرفی شما کسر خواهد شد. توجه به این نکته ضروری است که کارمزد حراجی بخشی از بید مصرفی تان خواهد بود.

نحوه پرداخت کارمزد حراجی:
- با ثبت اولین پیشنهاد شما در حراجی، به میزان کارمزد از موجودی بید شما مسدود خواهد شد.
- در طی برگزاری حراجی شما این امکان را خواهید داشت تا از میزان بید مسدود شده خود جهت ثبت پیشنهاد استفاده نمایید. ( بید مسدود شده در هر حراجی فقط در همان حراجی قابل استفاده خواهد بود.)
- پس از اتمام میزان بید مسدوده شده نیز می توانید از موجودی بید مازاد خود جهت ثبت پیشنهاد استفاده کنید.

بدین ترتیت این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا بدون پرداخت هزینه دیگری، به اندازه کارمزد حراجی ثبت پیشنهاد نمایید. همچنین با توجه به اینکه بید مصرفی بیشتر از کارمزد هر کاربر، فارغ از اینکه برنده یا بازنده حراجی باشد به حساب کاربری وی عودت خواهد شد، شما می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از میزان بید مصرفی در حراجی نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایید.

پس از اتمام حراجی:
۱- اگر برنده شوید؛ بید مصرفی بیشتر از کارمزد به حساب کاربری تان عودت خواهد شد.
۲- اگر برنده نشوید؛ به اندازه مجموع بید مصرفی خود (‌ شامل کارمزد) ‌برای خرید همان محصول تخفیف خواهید گرفت. در صورتی که تمایل به استفاده از این فرصت و خرید محصول را نداشته باشید بید مصرفی شما پس از کسر کارمزد به حساب کاربری تان عودت خواهد شد.

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود