قابلیت نسخه جدید تلگرام: زمان بندی چت های صوتی

تلگرام در آخرین به‌روزرسانی خود برای کاربران اندروید و iOS، ویژگی‌‌های جدیدی اضافه کرده است مانند :امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی در کانال، بزرگنمایی مستقیم تصاویر و جلو و عقب زدن ویدیوها.


اواخر فروردین‌ماه، تلگرام در نسخه بتای 7.7 امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی را در دسترس مدیران کانال‌ها قرار داد. با فعال شدن این قابلیت اعضای کانال نیز در قسمت بالای صفحه چت صوتی زمان بندی شده را مشاهده خواهند کرد.

خوبی این ویژگی جدید این است که ‌مدیران کانال می‌توانند چت‌های صوتی را زمان‌بندی و مدیریت کنند. برای استفاده از این ویژگی،‌ مدیر کانال باید روی نماد کانال مربوطه ضربه بزند و از طریق سه نقطه بالای صفحه وارد بخش تنظیمات شود. سپس گزینه مربوط به شروع چت صوتی یا «Start Voice Chat» را انتخاب کند. بعد از انتخاب این گزینه، مدیر کانال باید گزینه «Schedule Voice Chat» را انتخاب کند.

در نسخه جدید تلگرام کاربران می‌توانند به صورت مستقیم تصاویر را در چت‌های خود بزرگنمایی کنند. 

در نسخه جدید، هنگام دیدن ویدیو،‌ با فشار دادن و نگه داشتن انگشت خود در سمت راست یا چپ صفحه به مدت ۱۵ ثانیه، امکان جلو و عقب کردن ویدیو را دارید. در نسخه اندروید تلگرام ، با دو بار ضربه زدن روی صفحه تا ۱۰ ثانیه ویدیو را به جلو یا عقب حرکت می کند.

علاوه بر این قابلیت‌ ، تلگرام سیستم پرداخت درون برنامه‌ای را نیز توسعه داده است. تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا مستقیما از داخل چت، بتوانند پرداخت‌های هشت ارائه‌دهنده سرویس پرداخت از جمله Stripe ،Yandex و Payme را انجام دهند.


برای شرکت در مزایده های کالاکشن کلیک کنید.

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود