ترفند های شرکت در مزایده (پارت دوم)


در ترفند های شرکت در حراجی ( پارت اول) در مورد موجودی بید کافی و تاثیر آن بر برنده شدن در حراجی، ثبت نکردن پیشنهاد به طور متوالی، و پیشنهاد ندادن در یک ثانیه آخر صحبت کردیم.

این سه مورد اصلی ترین دلیل ها برای برنده شدن کاربری در حراجی های کالاکشن است.

پیشنهاد می کنیم در صورت مطالعه کردن پارت اول، این متن را مطالعه کنید. پارت اول را از اینجا بخوانید.

ما در این مطلب نکات و ترفند های کوچک اما کاربردی را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با استفاده از آن ها شانس خود را برای برنده شدن در حراجی افزایش دهید.


درست استفاده کردن از بید

کاربران حرفه ای حراجی آنلاین در سراسر دنیا سعی بر این دارند تا با استفاده از کم ترین بید، برنده حراجی شوند. و حتی در سایت کالاکشن کاربرانی هستند که با کم ترین بید مصرفی برنده حراجی می شوند. اما چگونه؟؟؟

حراجی آنلاین مثل یک بازی فکری است، رقابتی که حتی اگر شما از همه ی کاربران دیگر بید بیشتری داشته باشید، بازم امکان باخت شما در حراجی است. موجودی بید بالا برای کاربران یک پوئن مثبت است ولی استفاده بی رویه از آن چیزی جز ضرر نیست.

پیشنهاد ما برای شما این است که در مصرف بید با فکر و هوش خود پیش بروید، و خودتان را بازیچه دیگر شرکت کننده ها نکنید، قبل از رسیدن مبلغ کالا به سقف ورود، ثبت پیشنهاد دهید تا اگر قیمت کالا افزایش پیدا کرد بتوانید در حراجی باشید.


همواره یادتان باشد که شما و کاربری که دائم روی پیشنهاد شما، پیشنهاد ثبت می کند، تنها شرکت کننده ها در حراجی نیستید و افرادی منتظر هستن تا رقابت و بید های شما تمام شود و سپس با بید کم تری به میدان وارد می شوند و برنده حراجی می شوند.

ما در پارت اول به این موضوع که پیشنهاد دادن در ثانیه آخر خطرناک است و ممکن است به دلیل نوسان اینترنت پیشنهاد شما ثبت نشود پرداخته ایم، اما پیشنهاد می کنیم صبر داشته باشید تا بقیه کاربران هم فرصت شرکت در حراجی را داشته باشند. پس برای ثبت پیشنهاد عجله نکنید، همواره کاربرانی هستند که با ثبت پیشنهاد خود موجب ادامه حراجی می شوند، پس شما هنوز فرصت برنده شدن حراجی را دارید.

 

ارسال نظر

*
*
*
عکس خوانده نمی شود